דר שפיגל השבוע (25)

Posted on 25 ביוני 2010 של

0


בשער: הבישופ מרגוט קסמן, האישה הראשונה שעמדה בראש הכנסייה הפרוטסטנטית בגרמניה נתפסה נוהגת תחת השפעת אלכוהול. בניגוד לנעשה במקומותינו בהם אפילו אין תרגום למלה אקאונטאביליטי, התפטרה קסמן מתפקידה באומרה שזה באמת לא בסדר מה שהיא עשתה והיא עוזבת את הכנסיה לתמיד. 

_____________________________________________________________________

הצבא הגרמני לא יודע מה לעשות עם משרתי החובה. זמן השירות הוא  9 חודשים ואי אפשר לאמן אותם ברצינות ואז לשלוח אותם לקרב אמיתי כמו באפגניסטן. בעלות של כחצי מיליארד יורו בילו בשנה האחרונה כ63 אלף איש בשירות החובה הצבאי או כמו שהשפיגל קורא לו:  אבטלה בחסות המדינה. החיילים עצמם מסתכנים במוות משעמום כמו שאפשר לראות בסירטונים האלה ואת העבודות שהם כן מקבלים לעשות הם מכנים "דומפיק" שזה Dumbfuck באנגלית או עבודות רס"ר בעברית. חייל אחד מספר על ימים ארוכים שחלפו עליו בניקוי נשק שלא נורה מעולם ואחר שישב בפקודה ליד טלפון לחכות לשיחה וכשבמקרה הזיז את הרהיטים אחרי שבועיים, גילה שהחוט מנותק. לכתבה המלאה באנגלית כאן.

____________________________________________________________________

דור מהפכת 68' מתמודד עכשיו עם הפתיחות המינית שגילה לאורך שנות השבעים. האשמות שהם היו בעצם פדופילים מועלות כנגד גני הילדים שהפעילו בשנים ההם, שם הייתה אמונה שמיניות חשובה להתפתחותם של ילדים ולכן כולם, כולל המבוגרים הסתובבו לפרקים בעירום. לעיתים היו בגני הילדים  הפעלות כגון "הבה נדמה משגל" לילדים בני 5. הוכחות לא חסרות כי מסתבר שבשנים ההם מפתחי התיאורה תיעדו וניסו להפיץ את הבשורה.

טענה שהועלתה באוזנינו ולא מופיעה בשפיגל אומרת שהם לא פדופילים אלה שהם פשוט רצו לעשות הפוך מכל מה שעשו דור הוריהם, המודחקים מינית והפעילים גזענית וזה מה שיצא.

עדכון: כאן יש פוסט מארץ האמורי שהקדים את השפיגל.

____________________________________________________________________

לקראת ועידת הG-20 בקנדה שהיא אולי הסיכוי האחרון למנוע מהשווקים הפיננסים לצאת משליטה. לפי השפיגל חמשת הדברים שצריך לעשות כדי להשתלט על המפלצת הם רגולציה, ועוד רגולציה.

הכתבה המלאה באנגלית כאן.

___________________________________________________________________

חוות יצור החשמל באמצעות אנרגיית הרוח שהוקמה בעלות של רבע מליון יורו בים הצפוני נקלעת לצרות טכניות. עקב חלקים מאיכות נמוכה שתיים מהטורבינות מתחממות בעת הפעולה ויש להחליף בסך הכל 4 טורבינות כל זאת לאחר חודשיים של פעולה בלבד. כיוון שהחווה הזו הוקמה כדי לשמש דוגמא ולמשוך השקעות במיליארדי יורו הבעיה היא יותר מתפעולית.

__________________________________________________________________

אנגליה נגד מערב גרמניה 1966

כאן אפשר לקרוא באתר של השפיגל על ההכנות לקראת המשחק מול אנגליה ביום ראשון

__________________________________________________________________

וכאן האתר של השפיגל עוקב אחרי הסיפור שפורסם לראשונה כאן בכיכר המיואשים לפני שבוע בדיוק ובו דיווחנו לכם שפול חוזה העתידות מאוברהאוזן צדק בתחזית.

עדכון: זאת התחזית של פול למשחק של גרמניה נגד אנגליה. וידאו באתר סקיי.

פול הנביא מכה שלישית?