האם גלן בק יהיה סגן הנשיא האמריקאי הבא?

Posted on 29 באוגוסט 2010 של

0


לאחרונה גלן בק העלה הילוך בתוכניות שלו והפך לאף יותר מתלהם מכרגיל. בסדרת תוכנית בחודש האחרון הוא מתזמר התקפות על ממשל אובמה שהגיעו לשיא אתמול בעצרת "החזירו את הכבוד לאמריקה!"

משפטים כמו "חייבים לעשות משהו כדי להציל את אמריקה", "זה לא הזמן לבוא עם נשק עוד יגיע הזמן לזה" ועוד מטעמים שהוא משחרר בתוכניות שלו לאחרונה עם קצף על השפתיים, מעידים על עליית מדרגה בפעילות שלו. בהתחלה חשבתי שהוא מדליק את השטח לקראת הבחירות בנובמבר, אבל כשהוא עלה אתמול לבמה מול האנדרטה בוושינגטון הבנתי לאן הוא כנראה חותר.

גלן בק עולה על הבמה מלווה בשומרי ראש, אתמול בוושינגטון

שני כוכבים היו אתמול בעצרת, גלן בק ושרה פיילין. שננו טוב טוב את הצמד הזה, כי כמו שזה נראה עכשיו, זה הצמד שיתמודד על הבית הלבן מול אובמה עוד שנתיים. שרה פיילין כבר מתכוננת שנה למירוץ ונחשבת כרגע הממליכה הגדולה במפלגה הרפובליקאית והיחידה כרגע שבוודאות תציג מועמדות לנשיאות. אתמול בעצרת נראה לי שחזינו בהצטרפותו של גלן בק אליה ואל המירוץ כמועמד לסגן הנשיא.

גוג ודמגוג

למרות התמיכה הבלתי מסוייגת שלו בשנים האחרונות ב"תנועת מסיבת התה" ("אם תרצו"-גרסת המקור), לפני העצרת קרא גלן בק למשתתפים לא להניף שלטים פוליטיים ועל הבמה הוא התנהג בצורה כמעט ממלכתית והזכיר את מרטין לותר קינג המון פעמים והציג רבי מחמד וצאצאים לשבטים המקוריים של אמריקה ש"אבותיהם קיבלו את פניהם של החלוצים שירדו מהאוניות."

אגב ג'ון סטיוארט מספר שגלן בק טען שהעצרת שהתקיימה ביום השנה לנאום ה"יש לי חלום" במקריות לגמרי, הוא בכלל לא ידע שזה באותו יום וזה בכלל לא אותו דבר, כי הוא יעמוד שני גרמי מדרגות למטה מאיפה שמרטין לותר קינג עמד.

אתמול בלי להגיד את זה בפירוש, עלה גלן בק – הספינולוג מספר אחת באמריקה שמצליח להוציא אפילו את ישראל צודקת – על העגלה הנשיאותית. לדעתי הבלתי מבוססת והמשוחדת לחלוטין, המורמוני המומר כבר לא יכול לחכות עד שיתפגר ויקבל כוכב לכת משלו והוא רוצה את שלנו ועכשיו.

למי שאין גישה לפוקס ניוז (שבצעד מודרני ביותר, חסמו את השידורים החיים באינטרנט) ורוצה לעקוב אחרי המסע הפוליטי של יאיר לפיד האמריקאי (שם אין תקופת צינון) וגם להבין על מה ג'ון סטיוארט מדבר האתר הזה מביא הקלטה של  התוכנית של גלן בק כל יום.

פוסטים קשורים:  יותר פטריוט מליברמן – גלן בק על המשט

חזרה לעמוד הראשי