דבר אלוהים

Posted on 27 ביולי 2010 של

2


לרגל פציעתו הקשה של מתנחל במהלך פוגרום בכפר פלסטיני אנחנו שואלים, זה מאלוהים?
קודם כל כדי שלא תגידו שערלי לב אנחנו אז מייד נציין שמבחינתנו הוא יכול להחלים.


"תג מחיר" הם קוראים לזוועה שמכונה במקומות אחרים "הקוזאקים באים" ובעולם הנאור תתוייג תחת השם 'לא יעלה על הדעת' והם עוד טוענים שזה בשם אלוהים, בשם אלוהים.
אז יודעים אנו ששליחי מצווה אינם ניזוקים, מכאן שאלוהים אמר את דברו בנושא ועדיין הם אינם מוכנים לשמוע, אותם אלה שנושאים את שמו לשווא על הפגוש של האוטו. המשוקצים האלה שטוענים שאלוהים איתם על בסיס קבוע מתעלמים ממה שמוטח בפרצופם ומפגינים בעיות זיכרון קשות, אז לרגל המקרה האחרון נשמח להתרענן בעוד פעם שאלוהים אמר מה הוא חושב עליהם.

יום חגיגות 40 שנה ל'איחוד' ירושלים, זוכרים? אי שם ב2007 התכנסו כל הכיבושניקים בעיר הקודש והתכוננו לחגיגות ולתהלוכות ולנאומים שיראו שאלוהים איתם והר הבית בידינו. יארצייט עגול נפל עליהם אז ב2007, חגיגות ענק הם תיכננו לרגל המאורע, מסעות ותהלוכות נאומים ומפגנים ואז הבורא אמר את דברו:

לקראת השעה 14:00 החלו לרדת גשמים עזים מלווים סופות רעמים וברד

משה וילנר מספר כי "זה התחיל כיום רגיל, אולי אפילו שרב. הסתובבתי בחולצה קצרה, ופתאום התחיל גשם וברד.

נתנאל פלדמן אמר לווי-נט: "אני נמצא עכשיו בעיר העתיקה. הרחוב המרכזי פשוט מוצף במים. מישהו אמר לי שאפילו בחורף הוא לא זוכר כאלה גשמים. פשוט לא להאמין שלפני כמה שעות היתה שמש והיה חם, ופתאום אני שומע ברקים ורעמים."

מנהרות הר הצופים המובילות ממעלה אדומים ואליה נחסמו לחלוטין לתנועה, לאחר שכביש הגישה אליהן הוצף כליל.

מרבית אירועי יום ירושלים בוטלו בשל מזג האוויר

מד"א הפעילה נוהל חורף מיוחד בעקבות מזג האוויר: הופעלו אמבולנסים בעלי הנעה קדמית ותוגברו משמרות. עשרות מטיילים נתקעו באזור נקבת השילוח, גת שמנים ובאזור הגבעה הצרפתית בעיר במהלך סיורים לרגל יום ירושלים.

בשל מזג האוויר שובשו אירועי יום ירושלים וכמעט כולם בוטלו. העצרת הממלכתית המרכזית בגבעת התחמושת לא תתקיים ומופע ההצדעה הענק לצנחנים, משחררי ירושלים, בוטל לאחר שבריכת הסולטן בה היה אמור להתקיים המופע הוצפה במים וכל מערכות החשמל במקום קרסו. טקס הדלקת המיתרים על הגשר בכניסה לעיר נדחה למחר.

ולסיום שיר שנזכרנו בו במקרה.

חזרה לעמוד הראשי