פרשת סמי ושושו, האארפ, המוסד מפיק סרטי סנאף ואיפה היה אולמרט ב9/11

Posted on 7 ביוני 2011 של

0


מאז הפעם האחרונה שנכתב פה על ההאארפ התרחשו כמה דברים מעניינים בתחום, אז הנה העדכון.

האשמות רבות מופנות לאחרונה אל ההאארפ, ממתקפת הטורנדו ההרסנית בארה"ב, ההצפות במיסיסיפי ורעידות האדמה בניו זילנד ויפן. הוידאו הבא מציג סרטון של נד-מים מסתורי ומקשר אותו ותופעות אחרות אל דולפינים שנפלטו לחוף מטוגנים והכל באירן:

אם כבר נזקים לחיות, זוכרים את מקרי המוות ההמונים של ציפורים ודגים בחודשים האחרונים? אז הבחור הזה מסביר (כמה שהוא דומה לדייל גריבל!) למה ההאארפ אחראי גם לזה, דלגו ל7:30 להסבר:

ההאשמה המרכזית לגבי ההאארפ היתה תמיד, שאפשר להשפיע איתו על מזג האוויר. אתם אומרים עכשיו לעצמכם, שטויות! אבל הנה קטע מתוך עיתון מכובד שמספר על מדענים באבו דאבי שייצרו למעלה מחמישים סופות גשם באמצע המדבר.

עד כאן על ההארפ להפעם רק נוסיף אזהרה עדכנית לטובת קוראינו השוהים באמריקה ונעבור לידידינו מהמוסד.

נתחיל במצריים שם נפוצות שמועות רבות ומגוונות על המוסד, למשל, שביום שישי לפני שבועיים ניסו בחורינו האמיצים לשלוף את מובראק ממיטתו בביה"ח. המבצע – הכושל מסתבר – שילב מסוקים באילת, כוחות קומנדו ופאה. ושמועות, הרבה שמועות. עוד חשד שמופנה אל עבר המוסד במדינה המשוחררת נוגע לתוכנה לצפיה בטלוויזיה על המחשב, מסתבר שכמה מצרים בדקו וגילו שמקור התוכנה בישראל וכנראה שהמוסד יודע איזה פורנו הם רואים.

בפרשת סמי ושושו אין חדשות מסעירות, אתם יכולים לקרוא אצל ריצ'רד סילברסטין (האתר שלו לא זמין כרגע… המממ) איך המוסד תפס טרמפ עם סמי לאירן והסאנדיי טיימס טוען שהם לקחו איתם לפעמים כמה מסוקי בלקהוק מוסתרים בתוך מכולות.

לא רק אירן, גם לונדון חביבה על סוכני החרש הציונים, לפי הספר של אוסטרובסקי המוסד מחזיק למעלה ממאה דירות מסתור מצויידות ברחבי הבירה האנגלית ולפי הידיעה הבאה כנראה שנעשה לפחות באחת מהן שימוש למטרת חיסולו של בכיר סורי ב2007. החיסול לא התבצע כי הסוכנים של יחידת "קידרון" ו"נביעות" של המוסד החליטו שהאיש מועיל יותר בחיים, כך לפי ספר חדש שיצא בבריטניה. הסוכנים פרצו לחדר במלון קנסיגטון שבו השתכן הסורי והעתיקו את ההארד דיסק שלו והטמינו לו סוס טרויאני במחשב. לפי הספר, המסמכים שנשא עליו הובילו את ישראל אל הכור המסתורי שאולמרט שעוד נגיע אליו בהמשך, פוצץ.

נישאר בלונדון שם נמצא בקיץ האחרון סוכן MI-6 בתוך תיק ספורט בבית מסתור של השירות החשאי הבריטי, מת ודי רקוב לפי הדיווחים. התרגיל הרגיל שניסו להפיל עליו היה פעילות מינית חריגה אבל לא הצליח להם והבריטים יודעים שזה היה המוסד, או בלשונם שני חשודים בעלי מראה ים תיכוני.

זוכרים את זאב ברקן, אלישע קרא ואוריאל זושה קלמן? שני האחרונים בלי כמה חודשים בכלא הניו זילנדי אחרי שניסו לארגן למוסד דרכון של נכה מקומי. אלי קרא הידוע גם כאנתוני דייויד רזניק, לפי התיאור באתר הזה, היה שותף להפקת סרט סנאף שצולם בשטח האוניברסיטה בקווינסלנד. בסרט ילד צעיר נשחט למוות.

בין יתר השתלשלות העניינים באתר הזה, מואשם גם המוסד בהריגת חיילים אמריקאים בעירק ע"י מילכוד מכוניתם של אזרחים תמימים ופיצוצם על הכוחות האמריקאים. לפחות במקרה אחד נלכדו סוכני המוסד ע"י הכוחות האמריקאים ובכיסם דרכון ניו זילנדי, בהחלט קריאה ממולצת.

ולסיום, הדובדבן שבקצפת עולם תאוריות הקשר – 9/11.

בוידאו הבא סוכנת לשעבר של הMI-5  הבריטי מזכירה לקראת סוף הראיון שהיו די הרבה סוכני מוסד – או כמו שקראו להם אז "תלמידי אומנות ישראלים" שנעצרו מיד אחרי נפילת התאומים ומאז לא שמענו על זה כלום.

באתר הבא אתם מוזמנים לקרוא על ההאשמות רבות השנים על שיתוף הפעולה בין הCIA למוסד בפרוייקט הפינוי-בינוי בלב מנהטן, כשהן מגיעות מנשיא וראש ממשלת איטליה לשעבר פרנצ'סקו קוסיגה. אותו האתר בדיוק מביא את סיפורו של ראש עריית ירושלים אולמרט שבילה בניו יורק בשעת נפילת התאומים. האתר מפתח תאוריה שלמה סביב העובדה שהביקור היה סודי ולא הופיע בשום מקום חוץ מבכתבה של הג'רוזלם פוסט על בית"ר.

למרות שסטטיסטית במקרה שלו הסיכוי שהיה במנהטן גבוה מאשר כל מקום אחר (וגם בכל רגע נתון מאז) אני לא זוכר את הנאשם מתפאר בהיותו באיזור מנהטן בשעת האירוע , אבל סביר להניח שלהסתרה אין כל קשר למקרה. למרות ההאשמות בקשר ציוני חובק עולם, דעתם של האנליסטים של כיכר המיואשים היא, כי הנאשם מסתיר את האירוע עקב מימון כפול לכרטיסי טיסה והעובדה שהוא בדיוק שלח את טלנסקי מהמלון לכספומט כשהמגדל הראשון נפל.