הצעה לפתרון בעיית המנהיגות בישראל

Posted on 18 באוקטובר 2010 של

2


מלחמה גרעינית. זה מה שצריך לארגן בישראל עכשיו, הפצצה גרעינית של כל חלקי הארץ.

לא הפצצה אמיתית כמובן, הפצצת דמה, עם זמן התראה ארוך מספיק כדי ששליטינו הלא נאמנים יספיקו להגיע לבונקר הסודי בירושלים. מאחר והסמול שולט שליטה מלאה בתקשורת (לפי פרסומים זרים) זה לא יהיה בעיה לארגן את המתיחה הזאת. דמיינו את מנהיגינו שומעים ברדיו ובטלוויזיה שטילים נושאים ראש נפץ גרעיני וכימי וביולוגי ומה לא, נמצאים בדרך לארץ, מיד כל דרג א' של המדינה ידהר אל לועו החמים של המבצר התת קרקעי שהם בנו לעצמם ומילאו בכל טוב מכספנו.
הבונקר הירושלמי הענק תוכנן על מנת להכיל את אותם מכובדים (כן גם אולמרט) ומשפחותיהם (כן גם עליזה) במשך ההפצצה ותקופת הקרינה שלאחריה ויכול להכיל ברווחה כמה מאות מהם לתקופה די ארוכה. לאחר שיכנסו לבונקר ויסגרו אחריהם את דלתות הפיצוץ האטומות נוכל אנו לחזור אל חיינו השלווים מבלי שצוררים אלו יפריעו לנו. מביבי ועד ברק, משרה ועד נפתלי.

על מנת שהמנהיגים לא יגלו שעבדנו עליהם ולא היתה שום פצצה, תישכר חברת הפקה שתתחבר למוניטורים של הבונקר ותשדר לנבחרינו "דרמה יומית" שתקרא "מופצצים" או משהו כזה ותתאר להם את קורותיהם של השורדים באזור האסון הנקרא ישראל שאחרי הפצצה. התפאורה בשקל וחצי והמשחק הגרוע המאפיינים כל "דרמה יומית" אינם מהווים בעיה מאחר ומנהיגינו איבדו כל מגע עם המציאות וכבר מזמן לא יודעים איך נראה ומתנהג אזרח רגיל, מופצץ או לא.

על מנת לממן את הפרוייקט ומאחר והבונקר כבר מרושת בעצמו במצלמות, תשודר בערוץ מיוחד שיקרא "האח הגדול וי איי פי" תוכנית ריאלטי 24 שעות ביממה, שתעקוב אחרי חברי דרג א' המתגוררים בבונקר ואחרי היחסים הנוצרים ביניהם. פוטנציאל המכירה של התוכנית לערוצים נוספים בחו"ל כמעט אינו מוגבל וסביר שיכסה את העלויות, רק תארו לכם את הרייטינג ביום שבו פואד (שאחרי שנתיים כבר הוריד 100 קילו) וביבי מודיעים שהם ביחד.

בנוסף במידה ובכל שלב שהוא יגלו השוהים בבונקר שבחוץ שורר שלום וכולם באיזורנו רגועים תחת גפנם, פשוט נגיד להם שממש הרגע המשיח היה פה והחזיר את כולנו לחיים. אין סיכוי שהם לא יאמינו לזה.