פריק פאוור – מצע טנטטיבי

Posted on 8 בספטמבר 2010 של

1


"אני מתחייב שאם אבחר, אף אחד מהסגנים של השריף לא יהיה תחת השפעת מסקלין, בזמן המשמרת."

האנטר ס. תומפסון

1) לחרב את כל הרחובות. לפרק אותם עם פטישי אוויר ולהשתמש באספלט המשומש (אחרי התכה) כדי ליצור חניוני אחסנת רכב ענקיים בקצה של העיר – בעדיפות למקום מרוחק מעין כמו למשל בין מפעל הביוב לקניון החדש של מקברייד. כל השפכים ושאר הזבל ירוכז שם – לזכרה של הגב' וולטר פפקה שמכרה את הקרקע לפיתוח. כל הרכבים הממונעים שיורשו להכנס לעיירה ינועו אך ורק בנתיבי השירות המיוחדים כפי שמתואר בתוכנית האדריכלית מאת פריץ בנדיקט. כל תנועה במרחב הציבורי תעשה בהליכה או ברכיבה על אופניים ממאגר מיוחד שיתוחזק ע"י המשטרה העירונית.

2) לשנות את השם "אספן" במשאל ציבורי, ל"Fat City" כדי למנוע מספקולנטים מסניפי-הכסף, בועלי האדמות ושאר התנים האנושיים מלהרוויח מהשם "אספן". ככה אתר הסקי "סנואומס-באספן" שנקנה לאחרונה בידי חברת הנדל"ן קייזר/אאטנה מאוקלד – יהפך ל"סנואומס-בפאט סיטי". כל השלטים יוחלפו מאספן לפאט-סיטי. הדואר ולשכת הסחר המקומית יוכרחו להשתמש בשם החדש. "אספן"- קולורדו תחדל מלהתקיים — ההשפעה הפסיכולוגיות תהיה עצומה על שמות מסחריים במקום: בגדי הסקי מעיר השומן, מועדון הסלאלום של עיר השומן, פסטיבל המוזיקה-עיר השומן, מכון המחקר למדעי הרוח של עיר השומן…והיתרון הגדול ביותר בהצעה לשנות את השם של העיירה זה שלא תהיה לכך כל השפעה על העיירה עצמה, או על האנשים שבאו לפה כי זה מקום טוב לגור בו. ההשפעה על אלו שבאו לקנות בזול למכור ביוקר ולעבור הלאה היא די ברורה… ורצויה עד מאד. צריך לתפוס ולזיין את החזירים האלה ואז לגרש אותם מעל פני האדמה כראוי לתולעים שכמותם.

3) במכירת סמים חייבים לטפל. הדבר הראשון שאעשה אם אבחר לשריף, יהיה לבנות במה בסגנון ימי הביינים ובמרכזה קרש בעל שלושה חורים, אחד לראש ושניים לידיים, שאיתו אפשר יהיה קבל עם ועדה, להעניש סוחרי סמים רמאים. כל שנה החארות האלה מוציאים במרמה מיליוני דולרים ממליוני אנשים. הם באותה רמה אנושית כמו מפצלי דירות וסוחרי מכוניות משומשות…ומשרד השריף מתחייב לטפל בכל תלונה כנגד סוחרים ביום או בלילה, תוך מתן חסינות מוחלטת למתלונן – באם התלונה תמצא צודקת.

משרד השריף ייצא מנקודת הנחה רעיונית שאסור לקחת כסף על סמים. מכירה ללא רווח תהיה על גבול הפלילי ותידון כל מקרה לגופו, אבל תהיה ענישה חמורה בכל מקרה של מכירה עבור רווח. אנו חושבים שהגישה הזו תייצר אווירה יחודית ומאד אנושית בקרב שוק הסמים באספן (פאט סיטי) – שכבר כיום היא חלק מהמציאות המקומית ברמה כזאת, שרק פאשיסט מטורף יעז לאמר שצריך "לנקות את אספן מסמים".

4) על השריף וסגניו לעולם לא להופיע בציבור חמושים. כל ההפגנות בהן היו יריות ומרחץ דמים שהתרחשו לאחרונה התחילו מהתקף חרדה של שוטר עם אקדח, בנוסף אף שוטר באספן לא זוכר מתי בפעם האחרונה הוא השתמש באקדח. אני כל כך בטוח שאף אחד לא זוכר עד שאני מוכן לתת 2 דולרים לכל מי שיבוא עם הוכחה כתובה על אירוע שכזה(ת.ד. ק-3 אספן). בזמן שיגרה, ספרי גז מדמיע עם ידית אחיזה מדגם MK-V אמור להוציא את החשק בכל מפגן אלימות שעשוי להתרחש באספן. כל מה שנמצא מעבר לטווח ההרגעה של הMK-V ידרוש ממילא קריאה לתגבורת…כח התגובה למקרים אלה יהיה מוכן לתגובה נחרצת: התקפה ברוטלית עם רובים, פצצות, תותחי פלפל, אנשי-זאב וכל אמצעי אחר שיידרש כדי להחזיר את השלווה לרחובות. המטרה במניעת נשק משוטרים היא להוריד את רמת האלימות ברחוב – ולהבטיח עונש משמעותי למי שיהיה טיפש מספיק וינסה לתקוף שוטר לא חמוש.

5)משרד השריף מתחייב לרדוף אחרי ולהציק באכזריות לכל מי שמעורב בכל דרך בסירסור קרקעות. כל תלונה קטנה כגדולה תטופל ברצינות ובדחיפות. ההוראה הראשונה שלי בתפקיד – מיד לאחר הקמת מתקן הענשת סוחרי הסמים – תהיה להקים מאגר מידע, בו כל אזרח יוכל להשתמש כדי לדרוש מהשריף להוציא ולבצע: צו החרמה עקב חובות, צו הפסקת עבודה, צו הפחדה, צו איום והטרדה…כן…אפילו צו שמבוסס על השערה…נגד כל ספקולנט תאב בצע שיצליח לעקוף את החומה המשפטית שלנו ויבנה משטח אספלט, מערכת ניקוז או משטח חצץ. משרד השריף יאכוף את הצוים האלו בנחישות ובעוצמה למעלה מהנדרש…ותמיד בגבולות החוק. סלה.

פוסטים נוספים, תרגומים, לינקים ועוד, בעמוד הגונזו

חזרה לעמוד הראשי

Posted in: גונזו