הכל כלול – החברה מהמוסד מבלים בטורקיה

Posted on 29 ביולי 2010 של

0


האם המוסד ניסה לחסל את ארדואן? על פי הדיווח, מבצע של המוסד לחיסול ראש ממשלת טורקיה, סוכל ע"י שירותי הביטחון הטורקיים. דומה שהילדה החמדנית לא למדה דבר מאז נכוו אצבעותיה בסיפור הידוע 'ישראלה בלבנון – מיומנה של סכסכנית' ולאחרונה מתרבים הדיווחים על מעורבותה של ישראל בפעילות בטורקיה:

ישראל מנסה להסית לאלימות בתוך טורקיה ע"י מתן תמיכה למיליציות של הפק"ק

העובדה שההתקפה על החיילים הטורקים התרחשה באותו היום שחיילים ישראלים תקפו את המשט, מעוררת חשד. העובדה שהפק"ק הכריזו על ביטול הפסקת האש החד צדדית ב1 ביוני, מחזקת את החשדות בנוגע לקשר עם ישראל.

הטענות הן שיחידות ישראליות יושבת באופן קבוע בצפון עירק ומשם נכנסות מדי פעם לטורקיה ומסייעות, אם בנשק ואם בידע, למחתרת הכורדית.

כתבה נחמדה של הBBC בת כ3 שנים על המעורבות הישראלית בצפון עירק

לפי הדיווחים הבחישה הישראלית בטורקיה היא אינה דבר חדש, כמו למשל ניסיון ההפיכה הכושל בטורקיה שכנראה המוסד יזם ב2008.

מצד שני יש לישראל לפחות שלושה בסיסים צבאיים להאזנה על אירן ומי יודע למה עוד:

הצבא הישראלי קיבל עמדות תצפית והאזנה בגבולות עם עירק, סוריה ואירן.

לפי העיתון הבריטי "סאנדיי טיימס", במערכת הביטחון בישראל הביעו דאגה רצינית בעקבות ההידרדרות ביחסים עם טורקיה, וחשש כי ממשלתו של רג'פ טאיפ ארדואן תחליט לסגור תחנת מודיעין ישראלית בשטח הטורקי, בעלת משמעות רבה בפעילות מול איראן.

וישראל גם מוכרת המון נשק לטורקיה. המון. לדוגמא המלטי"ם תוצרת הארץ שהטורקים מפעילים כנגד הכורדים בסיוע צוותים ישראלים (לפחות עד המשט) ומי יודע מה עוד. לנוכח הדברים הקורא הנבון מיד ישים לב שלפי הטענות, שני הצדדים מקבלים תמיכה מישראל וזה לא יתכן. אז כן, זה בהחלט יתכן, ההיסטוריה של מכירות הנשק והסיוע הצבאי של ישראל לאפריקה ולאסיה מעידות שאין לספסרי המוות הישראלים בעיה לזיין את שני הצדדים לסיכסוך.

היום גם פורסם על עוד אמירות מזרח תיכונית שהישראלים משתעשעים בה ובפוליטיקה הפנימית שלה ואני לא מבין איך אותם אנשים שנכשלים יום אחרי יום בניהול מדינה זעירה ודוברת עברית מעיזים לשלוח את ידם אל מקומות אחרים.

_________________________________________________________________

תגמור מהצלחת כי אם לא, אז  דורון זהבי יבוא ויתקע אותך בתחת

ריצ'רד סילברסטיין מפרסם כי שמו של החוקר האלים הגזעני וגס הרוח שבזמן עבודתו ביחדה 504 של חיל המודיעין נהנה לתחוב חפצים אל ישבנם של נחקרים והיום מועסק ע"י המשטרה כיועץ לעניני ערבים, הוא דורון זהבי. לידיעתכם.

חזרה לעמוד הראשי