מי הרעיד את האיטי? על האארפ, מכשיר יום הדין.

Posted on 19 ביולי 2010 של

1


מרעידות אדמה מתוכננות ועד שינוי מזג האויר ומצב הרוח שלכם, אלה הטענות כנגד הHAARP. זה התחיל אי שם באלסקה עם חוות אנטנות ייחודית למראה אשר מושכת המון אנשים הבטוחים שזהו נשק יום הדין, או לפחות גירסא ראשונית שלו. בין שהם משייכים את ההמצאה לניקולא טסלה או לדר' ברנרד איסטלנד  או לאלברט איינשטיין, האארפ עומד במרכזם של אתרים רבים.  שיטוט במרחב האינטרנטי המעדכן בנושאים אלה מתבצע בחצרות האחוריות והמעורפלות של הרשת. הנה מעט ממה שמתחבא שם.

בהתחלה הצבא ניסה להסוות את המתקן כמחליף למשדרי התדרים נמוכים מאד שנועדו לתקשר עם צוללות. נאמר שהמשדרים הקיימים, שפרוסים על שטח גדול ונחשבים בעלי קרינה מאד מסוכנת, יוחלפו במתקני האארפ. לאור העובדה שהאמריקאים ממשיכים לבנות ולהפעיל את משדרי התדר נמוך מאד כנראה שזה לא השימוש היחיד של האארפ אם בכלל. השימושים המוצהרים של המקום לפי האתר הרשמי הם מחקר ותמיכה מבצעית וטכנולוגית בכל צורכי הצי האמריקאי, בים, ביבשה, באוויר ובחלל. לא מאוד ספציפי, אבל במקומות אחרים מפורט:

  • שימוש במתקן על מנת למצוא בונקרים תת קרקעיים המסתירים מתקנים שפועלים בניגוד לאמנה למניעת הפצת נשק גרעיני.

  • מחקר גאופיסי לחיפוש אחר מינרלים ומשאבי טבע אחרים.

  • חסימת כל אמצעי התקשורת האלקטרוניים על פני שטח גדול מבלי לשבש את התקשורת של הצבא האמריקאי עצמו.

  • מכ"ם מעבר לאופק.

  • מתקן לגילוי מטוסי הפצצה מנמיכי טוס וטילי שיוט.

חוות האנטנות נועדה לשלוח גלים אלקטרניים אל היונוספרה, שכבה הנמצאת בקצה האטמוספירה של כדור הארץ לכיוון החלל, בערך מרום של 30 עד 90 ק"מ. כאן יש הסבר נרחב על השימוש בתדרים אולטרה גבוהים לחימום היונוספירה, על מנת שתהפוך למשהו שמרכז ומחזיר את האותות אל מעבר לאופק.

המתנגדים הרבים של הטכנולוגיה טוענים שהצבא לא יודע מה הוא עושה ופשוט מפציץ את היונוספירה במיליוני וואט של אנרגיה ואז בודק מה קרה. הטענות נעות בין שיבוש השדה המגנטי של כדור הארץ, דרך פגיעה בשכבה המגנה עלינו מהקרינה המסוכנת שמגיעה מהשמש ועד השמדה כוללת עקב שימוש לא זהיר או שגיאה מחוסר ידיעה. בגלל שאף אחד לא יודע מה בדיוק אפשר לעשות עם הטכנולוגיה, ההאשמות מגוונות ומרובות.

מה שעוד חושבים, בהתבסס על פטנטים רשומים, שהמתקן יכול לעשות לפחות באופן תיאורתי, זה שליטה על מזג האוויר. גרימת שינויים בעוצמת וכיוון זרם הסילון, יצירת סופות טורנדו ועוד. אבל הדבר שהכי מפחיד את מתנגדי האררפ זה השליטה המוחית המיוחסת למכשיר. תדרים שמהדהדים באותו תדר של גוף האדם ומאפשרים שליטה על אנשים, מקבוצה קטנה כמו ארגון טרור ועד שטח ענק שמכסה מדינה.

*אזהרה, בילוי ממושך באיזור הזה של האינטרנט מוביל לציפוי קירות ורהיטי חדר השינה של הגולש בנייר כסף.


לפי האתר הזה המתקן באלסקה הוא רק הידוע שבחוות האנטנות האלה, והוא מפרסם אוסף של אתרים דומים ברחבי העולם.

חשד פופלרי אחר הוא ניצול קוי שבר גאוגרפים טבעיים ע"י ריכוז גבוה של אנרגיה ויצירת רעידת אדמה מלאכותית. הרשת מלאה אתרים המייחסים את רעידת האמדה בפורט-או-פרנס  בהאיטי לנשק אמריקאי סייסמי, אבל הסיפור הזה אפילו הגיע לטלוויזיה באדיבותו של הוגו צ'אווס:

באתר 'אמת אחרת' יש פוסט מתורגם לעברית מאת צאק בולדווין:

מדוע רעידת אדמה בסדר גודל כזה לא הורגשה מעבר לפורט או פרינס (הדיווחים היחידים על כך שהרעידות הורגשו בכל האיטי שייכים למקורות בשליטת ארה”ב). כל העדויות שקראתי של אנשים שחיים במדינה השכנה – הרפובליקה הדומיניקנית (אשר חולקים את אותו ארכיפלג עם האיטי) וצוטטו ע”י הבריטים, הצרפתים או הספרדים אומרים פה אחד כי לא חשו בכלום. אם התקשורת הזרה מביאה את הנתונים באופן מדוייק, ההרס הורגש כמעט אך ורק באיזור הקרוב לפורט או פרינס. זה מאוד מוזר לי. דווח גם רוב הכבישים נשארו פתוחים לאחר רעידת האדמה.

וכאן מפורטות 13 הסיבות למה חושדים בהאארפ:

13) האיטי היא חתיכת נדל"ן איכותי אם אתה מפנה משם את התושבים וכרגע הצבא האמריקאי השתלט על כל השטח בלי לירות כדור אחד.


רעידת האדמה בסין במחוז סצ'און ב2008 מקורה גם בגורם אנושי. לפי הטענות היה בנוי בתוך ההרים במקום ימ"ח ענקי, הגדול ביותר של צבא סין. גם מתחם ניסוי נשק חדש וכור ופצצות גרעיניות שכמה מהן חסרות עכשיו. לפי הטענות שורת פיצוצים מתוך ההרים גרמה את ההרס ולא רעידת אדמה כפי שפורסם. חתיכות בטון שהתפזרו בכל רחבי עמק ממקור לא ידוע ויחידות לבושות בחליפות אב"כ, שנכנסו לאזור מיד לאחד רעידת האדמה הם רק כמה מהסימנים. על פי המקור הצבאי הסיני שהדליף את המידע תאונה גרעינית אכן התרחשה במקום.

מעוצמת הפיצוץ ההר כמעט ונחצה לשנים, כך על פי עדויות התושבים

בחליפות אב"כ במחוז סצ'ואן

אורות בשמיים שנראים כמו הזוהר הצפוני, הופיעו לפני רעידות אדמה בסין. מקור התופעה ביונוספירה, אותו מקום אליו מכוון האארפ:


מי שרוצה להשען אחורה ולשמוע קצת יותר, מוזמן לצפות בתוכנית הבאה של ג'סי ונטורה, מתאבק מושל ועיתונאי שחוקר את האארפ על כל צדדיו:


ולסיום:  שינויי מזג האוויר, הפינה הישראלית:

מלבד האשמות שרעידת האדמה בהאיטי היתה אימון לקראת אירן, ועוד האשמות שונות ומשונות, ישראל נמצאת במרכז הסיפור על הניסוי הגדול שנערך בשינוי מזג האוויר בעת שמעבורת החלל קולומביה, עברה מעל האיזור ובתוכה האסטרונאוט הישראלי הראשון אילן רמון. באותו זמן היו כ140 כלי טייס ישראלים באוויר ובמקרה בדיוק באותו זמן פגע טורנדו בלימסול קפריסין, הראשון אי פעם בהיסטוריה של האי. תרגום לעברית ודיווח ברוטר.

טורנדו בחלון המשרד בלימסול

הידעתם שככל הנראה יש לפחות שני האארפים כאלה בארץ, איך אתם חושבים שמודיעים לצוללת שחונה מול אירן מתי נכנסת שבת? תנסו להזכר איפה ראיתם שטח צבאי מלא אנטנות, כאלה או אחרות.

חזרה לעמוד הראשי