על איזה קיר אתם רוצים את הכתובת?

Posted on 5 ביולי 2010 של

2


עד לוורשה צריך להרחיק כדי שהישראלי יוכל לקרוא את הכתובת שעל הקיר. קירות מקומיים לא מספיק בולטים בשביל להזכיר למר ישראלי שעזה סגורה ואפילו עיתונאים לא מבקרים בה ותושביה כלואים מאחורי חומה, שאם ינסו להתקרב אליה ילדה בת 22 תהרוג אותם בלחיצה על הג'ויסטיק. עד לוורשה צריך להרחיק כדי שהעובדות ישמעו גם במהדורות החדשות, עזה היא גטו.

על איזה קיר אתם רוצים את הכתובת?

אני בטוח שיש ליונתן שפירא הרבה דברים אחרים שהוא היה שמח לעשות בחיים, דברים שאינם קשורים בכיבוש או בשואה אבל אין לו ברירה. כבר שנים שהוא מנסה לפקוח את עיני הציבור ולהכריח אותו להסתכל על הכתובת שעל הקיר, כי הוא לא יכול להסתכל לעצמו בעיניים ביודעו שהוא שותף. קללות ונאצות נזרקות לעברו, לא רק קיצונים מימין אלא גם מתוך המיליה בו גדל ועימו שירת בחיל האוויר, אותם הילדים מבית טוב שמפציצים ערים על יושביהם. אותו המיליה האשכנזוטייסי המכובד שהצמיח את הפרח הנדיר הזה ששמו יונתן, נבהל עכשיו מול המראה שהעמיד מולם. הם לא יכולים לקבל את הביקורת מאותם אלה שהכי האמינו בהילה הצודקת והתפקחו יום אחד מול מציאות מחרידה לה היו שותפים.

ופנטזיה לסיום:

המיליה הזה שהצביע ל"שמאלנית" לבני בבחירות האחרונות ועכשיו מפנטז על יאיר לפיד, לא מבין שלפניו עומד מי שיכול להיות המנהיג המושלם לעם הזה, דווקא בגלל שכל מה שהוא רוצה זה שיהיה כבר שקט והוא יוכל ללכת הביתה.

הצביעו י"ש - יונתן שפירא

יונתן מגיעה לך גלידה, זהו הפוסט השלישי ברציפות שבו מוזכר יונתן שפירא.