מה ההבדל בין גלעד שליט למרצדס?

Posted on 4 ביולי 2010 של

1


כל היום מדווחים כלי התקשורת על הצעדה שאירגנה המשפחה הפראיירית ביותר במזרח התיכון, זאת שתרמה את הילד שלה לטובת החאמס והקריירה של הגנב מירושלים. כרגיל בישראל התקשורת משרתת את השלטון ולכן אף אחד לא אומר לכם שהיום הוא יום השנה למבצע אנטבה.

אז נכון שבמשרד ראש הממשלה אף אחד לא זוכר שהיה מבצע כזה כי אין להם שום נגיעה אישית לעניין והצבא המהולל שהתעסק שלשום בכוחות מתוגברים ביונתן הזה, מעדיף שהיום לא תדברו על היונתן ההוא, אבל איפה כל בוגרי גל"צ שמחפשים אייטמים בעיתון של אתמול, למה זה אפילו לא מופיע בקטן בפינת ההסטוריה. כל שנה מניפים את הזקפה הלאומית ומספרים ביציאת אוגנדה, לא שאני חושב שזה רעיון טוב להסתער עם הסיירת על עזה, אבל השנה נראה שכלבלב המחמד של הדמוקרטיה לא רוצה להזכיר לכם שפעם עשו פה משהו בשביל חטופים, אפילו אם הם רק נסעו לעשות שופינג באירופה.

מבצע יונתן על שם יוני… נו מה השם משפחה שלו.

 

ולסיום סוד צבאי קטן ששמעתי פעם, ידעתם שחיילי הסיירת סירבו לעלות למטוס האחרון לארץ מאנטבה בלי המרצדס? מהנדס הטיסה והטייס החליטו להשאיר את הרכב, שהביאו מהארץ לצורך המבצע, בגלל בעיית משקל עודף אבל הסיירת שלה הובטח הרכב עוד בארץ התעקשה ולאחר וויכוחים ואיום של הלוחמים להשאר באוגנדה, הועלתה המרצדס להרקולס והמטוס המריא לארץ שוקל למעלה מהמותר.

חזרה לעמוד הראשי